Contact

Contact

Heeft u behoefte aan professioneel advies op maat of een dringende vraag? Geen probleem, wij staan voor u klaar!

Verkoop

Sjanien Sinke

Specialist pneumatiek en draaidoorvoeren

+31 (0) 88 33 55 224 sjanien@qplus.nl

Robin Euser

Specialist leidingsystemen en snelkoppelingen

⁠+31 (0) 88 33 55 222 robin@qplus.nl

Mitchell Riedijk

Specialist perslucht en conditionering

+31 (0) 88 33 55 229 mitchell@qplus.nl

Ad van Gemert

Specialist pneumatiek en kogelkranen

⁠+31 (0) 88 33 55 223 advangemert@qplus.nl

John Slobbe

Specialist pneumatiek

⁠+31 (0) 88 33 55 226 johnslobbe@qplus.nl

Orderadministratie

Accountmanagers

Offerte aanvragen

U kunt uw prijsaanvraag het beste richten aan de accountmanagers. Zij kunnen u eventueel bezoeken om een en ander nog af te stemmen voor we de offerte maken, zodat we altijd maatwerk kunnen leveren. Ook kunnen zij onze productspecialisten meenemen op een bezoek wanneer er meer technische knowhow nodig is.

Sylvester Vogelenzang de Jong

Accountmanager Noord-West

088 33 55 26906 20 700 648 sylvester@qplus.nl

Patrick Faber

Accountmanager Noord-Oost

088 33 55 26606 53 570 237 patrick@qplus.nl

Ad van Zijl

Accountmanager Midden-Oost

088 33 55 267 06 53 860 578 ad@qplus.nl

Rens Pors

Accountmanager Zuid-West

088 33 55 26406 10 746 210 rens@qplus.nl

Serge Bertens
Serge Bertens

Hoofd verkoop

+31 (0) 88 33 55 201 serge@qplus.nl

Uw feedback is welkom!

Q Plus is voortdurend bezig met innovatie en het optimaliseren van haar website. Heeft u suggesties ter verbetering van onze dienstverlening via deze website, geef deze door aan uw vaste contactpersoon bij Q Plus.