Winkelwagen € 0,00

Contact

Wilt u technisch advies, een messcherpe offerte, een administratieve vraag stellen, of hulp met de website? Selecteer hieronder de relevante collega voor uw vraag.

 

Of stuur ons een WhatsApp berichtje qplus-whatsapp 06-83 87 68 26

 

Technische vragen

Indien u technische vragen heeft, projecten wilt bespreken of specifieke productontwikkelingen wilt opstarten kunt u zich direct wenden tot onze product specialisten:

 

Technische binnendienst

 

Hoofd technische binnendienst
ing. Clemens van de Sluis
ing. Clemens van de Sluis clemens@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 221
Specialist draaidoorvoeren & pneumatiek
Sjanien Sinke
Specialist pneumatiek
Ton Blom
Specialist snelkoppelingen
Jaap Damminga
Jaap Damminga jaap@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 222

Engineer
ing. Frank Vredenbregt
ing. Frank Vredenbregt frank@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 225
Specialist draaidoorvoeren & pneumatiek
ing. Rijk van Dongen
ing. Rijk van Dongen rijk@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 262
Specialist leidingsystemen
Sylvester
Sylvester Vogelenzang de Jong   sylvester@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 223

 

Offerte aanvragen

U kunt uw prijsaanvraag het beste richten aan de accountmanagers. Zij kunnen u eventueel bezoeken om een en ander nog af te stemmen voor we de offerte maken, zodat we altijd maatwerk kunnen leveren. Ook kunnen zij onze productspecialisten meenemen op een bezoek wanneer er meer technische knowhow nodig is.

 

Verkopers buitendienst

 

Accountmanager Noord-West
Wim Arkesteijn
Wim Arkesteijn wim@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 269
Accountmanager Midden-Oost
Ad van Zijl
Accountmanager Zuid-West
Rens Pors

Accountmanager Noord-Oost
Patrick Faber
Accountmanager Zuid-Oost
ing. Frank Driessen
ing. Frank Driessen frankdriessen@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 264

 

Administratieve vragen

 

Vragen over prijzen, kortingen, orders en levertijden waar de website niet in voorziet, zullen onze administratieve medewerkers graag beantwoorden.

 

Verkoopadministratie en logistiek

 

Hoofd verkoopadministratie en logistiek
ing. Marcel de Groot
ing. Marcel de Groot marcel@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 241
Verkoopadministratie
Karin van Tilborg
Karin van Tilborg karin@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 214
Magazijnmedewerker
Ronald van Dongen verkoop@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 210
Magazijnmedewerker

Verkoopadministratie & Assemblage planning
Robin Euser
Verkoopadministratie
Joke Williams
Joke Williams joke@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 213
Magazijnmedewerker
Chris Hoogendijk verkoop@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 210
Magazijnmedewerker
Mitchell Riedijk verkoop@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 210

 

Boekhouding en algemeen

Problemen met tijdige betaling, nog gedeeltelijk openstaande kosten of een factuur dubbel betaald? Als het niet om de feitelijke productregels gaat kunt voor de financiële afwerking van de facturen contact opnemen met onze debiteuren administratie. Caroline zal u verder helpen.

 

Staf medewerkers

 

Boekhouding
Caroline
Caroline van den Akker caroline@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 202
Applicatiebeheer ERP
Stefan Boers

Algemeen directeur
ing. Rijk van Dongen
ing. Rijk van Dongen rijk@qplus.nl Tel: +31-(0)88-3355 262

 

 

Overige vragen

Niet zeker wie u moet bellen? Neem dan contact op met ons algemene nummer. Wij zullen u doorverbinden met de meest geschikte medewerker voor uw vraag.

 

Algemene contactgegevens

 

Algemene vragen
Q Plus B.V.