Let op: aangepaste levertijden rond Pinksteren
Wij zijn gesloten op 25 mei. Bestellingen deze dag worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden. Bestel op tijd om vertraging te voorkomen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Pinksteren gewenst!
| Body | Messing MS 58 vernikkeld |
| Body klep | Verzinkt staal |
| Klep | Messing MS 58 |
| Schuifhuls | Messing MS 58 |
| Huls | Gehard en vernikkeld staal |
| Insteeknippel | Gehard en verzinkt staal |
| Veren | RVS 1.4310 |
| Afdichtingen | NBR (EPDM en FKM op aanvraag beschikbaar) |
| Lagers | RVS 1.43034 |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| Doorlaat | DN 10 |
| Schroefdraad | ISO 228/DIN EN 10226 |
| Flow | 2.600 l/min (bij 6 bar en ΔP 0,5 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Medium | Perslucht (voor overige media, vraag naar de mogelijkheden) |
| Bouw | Enkelzijdig afsluitend |

| Artikelnummer | Schroefdraad | L | SW | L1 | L2 | Gewicht |
| ESACG38NAS | 3/8" BSPT | 46 | 19 | 12 | 28 | 41 |
| ESACG12NAS | 1/2" BSPT | 52 | 22 | 17 | 28 | 64 |
| ESACG34NAS | 3/4" BSPT | 54 | 27 | 19 | 28 | 85 |