Artikelnummer: ESE13SAB
RVS EURO-NIPP. KLEP DN7.2 13MM SL
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
Algemene specificaties
  • Met één hand te bedienen
  • Universeel
  • RVS 1.4305 (303)
  • Het schuifhuis beschermt de body van de koppeling tegen vuil
  • Geschikt voor laag vacuüm bij lage koppelkracht
  • Geschikt voor persluchttoepassingen in industrie
  • Geschikt voor water en andere media
Schuifbediening
Quick connect 1
Quick connect 2
Koppelen: steek de nippel in de koppeling.
Quick connect 3
Ontkoppelen: Schuif het huis van de koppeling naar achteren.
Materialen
Body RVS 1.4305 (303)
Schuifhuls RVS 1.4305 (303)
Body klep RVS 1.4305 (303)
Klep RVS 1.4305 (303)
Insteeknippel Gehard staal (met klep: RVS 1.4305 (303))
Veren RVS 1.4310
Borgring RVS 1.4310
Lagers RVS 1.4305 (303)
Afdichtingen FKM(FFKM en EPDM op aanvraag beschikbaar)
Specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Werktemperatuur -20 °C - +100 °C
Doorlaat  DN 7.2
Schroefdraad ISO 228/DIN 13
Flow 1.100 l/min (bij 6 bar en ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Dubbel afgesloten
Single shut-off
Dimensies
Afmetingen
Artikelnummer Slangaansluiting L SW L1 L2 Gewicht
ESE6SAB 6 mm 54 22 25 20 55
ESE8SAB 8 mm 54 22 25 20 55
ESE9SAB 9 mm 54 22 25 20 55
ESE10SAB 10 mm 54 22 25 20 56
ESE13SAB 13 mm 54 22 25 20 57
Specificaties
  • Afsluitsysteem
    Insteeknippel met klep
  • Alternatief voor
    1774 RHH
    25SBTF13RVX Rectus
  • Doorlaat
    DN 7,2
  • EAN Code
  • Fabrikant
    Ludecke
  • Insteeknippel of snelkoppeling?
    Insteeknippel
  • Materiaal
    RVS
  • Merk
    Ludecke
  • Profiel
    Euro
  • Type
    Grip
  • Veiligheidsnorm
    Niet conform ARBO
  • Aansluiting
    13mm