Artikelnummer: ESG25TAB
KOP. IND. DN19 SLANG 25MM MESSING
Downloads
Gerelateerde producten
Algemene specificaties
  • Parker|Rectus 39, Hansen 7000
  • Met één hand te bedienen
  • Messing MS 58 vernikkeld
  • De schuifhuls beschermt de body van de koppeling tegen vuil
  • Geschikt voor persluchttoepassingen vanaf 0,8 bar vacuüm. Neem voor het gebruik met andere media contact op met één van onze technisch adviseurs.
Materialen
Body Messing MS58
Body klep Messing MS58
Klep Messing MS58
Huls Messing MS58
Insteeknippel Messing MS58
Veren RVS 1.4310
Borgring RVS 1.4310
Lagers RVS 1.4034
Afdichtingen NBR (EPDM, FKM en FFKM op aanvraag beschikbaar)
Technische specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Werktemperatuur -20 °C - +100 °C
Doorlaat DN 19
Schroefdraad ISO 228
Flow bij enkelzijdige afsluiting 8.000 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Flow bij dubbele afsluiting 2.650 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Perslucht/vloeibare media
Dimensies
Industriële snelkoppeling
Artikelnummer Slangaansluiting L SW D L1 Gewicht
ESG19TAB 19 mm 115 41 46 36 600
ESG25TAB 25 mm 125 41 46 48 683
Specificaties
  • Aansluiting
    25 mm