Artikelnummer: ESGE25TAB
RVS KOPP. KLEP DN19 25MM SL
Downloads
Gerelateerde producten
RVS KOPP. KLEP DN19 25MM SL
Algemene specificaties
  • Parker|Rectus 39, Hansen 7000
  • Met één hand te bedienen
  • RVS 1.4305 (303)
  • De schuifhuls beschermt de body van de koppeling tegen vuil
  • Geschikt voor persluchttoepassingen vanaf 0,8 bar vacuüm. Neem voor het gebruik met andere media contact op met één van onze technisch adviseurs.
Materialen
Body RVS 1.4305 (303)
Body klep RVS 1.4305 (303)
Klep RVS 1.4305 (303)
Schuifhuls RVS 1.4305 (303)
Insteeknippel RVS 1.4305 (303)
Veren RVS 1.4310
Afdichtingen FKM (EPDM en FFKM op aanvraag beschikbaar)
Lagers RVS 1.4034
Technische specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Werktemperatuur -20 °C - +100 °C
Doorlaat DN 19
Schroefdraad ISO 228
Flow bij enkelzijdige afsluiting 8.000 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Flow bij dubbele afsluiting 2.650 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Dimensies
Industriële snelkoppeling
Artikelnummer Slangaansluiting L D L1 Gewicht
ESGE19TAB 19 mm 128 46 36 613
ESGE25TAB 25 mm 129 46 48 640
Specificaties
  • Aansluiting
    25 mm