Artikelnummer: ESH10T-90AB
HAS-KOP DN9 90° 10MM LOC-SL. M.KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESH10T-90AB 10 mm 51 22 33 13 110
ESH13T-90AB 13 mm 51 22 33 13 113
Specificaties
  • Aansluiting
    10 mm