Artikelnummer: ESH10TAB
HAS-KOP DN9 10MM LOC-SLANG M. KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESH10TAB 10 mm 64,5 22 28 13 76
ESH13TAB 13 mm 64,5 22 28 13 84
Specificaties
  • Aansluiting
    10 mm