Artikelnummer: ESH13T-45AB
HAS-KOP DN9 45° 13MM LOC-SL. M.KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
  • Hoogwaardige materialen
  • Robuust
  • Veilig en betrouwbaar
  • Lange levensduur
  • Eenvoudig te koppelen
  • Breed assortiment aan materialen, afdichtingen, doorlaten en aansluitmogelijkheden.
Materialen
Body Messing MS 58
Schuifhuls Messing MS 58
Body klep Messing MS 58
Klep Messing MS 58
Plug Messing MS 58 (Metrisch) Messing MS 58 vernikkeld (BSP)
Vering RVS 1.4310
Borgring RVS 1.4310
Lagers RVS 1.4034
Afdichtingen FKM (FFKM en EPDM op aanvraag beschikbaar)
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
Werktemperatuur -20 °C - +200 °C (afhankelijk van medium)
Doorlaat  DN 9
Schroefdraad ISO 228/DIN 13/DIN 158
Bediening Schuifbediening
Media Lucht, water en olie
Schuifbediening
Koppelen
Steek de insteeknippel in de snelkoppeling.
Ontkoppelen
Schuif de huls van de koppeling naar achteren en haal de insteeknippel er uit.
Afmetingen
Artikelcode Aansluiting L D L1 DS Gewicht
ESH10T-45AB 10 mm 51 22 33 13 105
ESH13T-45AB 13 mm 51 22 33 13 111
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm