Artikelnummer: ESH13TL-45
HAS-KOP DN9 45° 13MM SLANG Z. KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESH9TL-45 9 mm 51 22 30 13 103
ESH13TL-45 13 mm 51 22 30 13 109
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm