Artikelnummer: ESH13TL-90
HAS-KOP DN9 90° 13MM SLANG Z. KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESH9TL-90 9 mm 51 22 30 13 105
ESH13TL-90 13 mm 51 22 30 13 111
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm