Artikelnummer: ESH13TLAB
HAS-KOP DN9 13MM SLANG M. KLEP
p / st.
Uit voorraad leverbaar
Vóór 15 uur besteld, vandaag verzonden
Productinformatie
Downloads
Gerelateerde producten
HAS-KOP DN9 13MM SLANG M. KLEP
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESH9TLAB 9 mm 61,5 22 25 13 72
ESH13TLAB 13 mm 61,5 22 13 9 81
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm