Artikelnummer: ESHE13SL
SS303 HAS-NIP DN9 13MM SLANG Z.KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
  • Hoogwaardige materialen
  • Robuust
  • Veilig en betrouwbaar
  • Lange levensduur
  • Eenvoudig te koppelen
  • Breed assortiment aan materialen, afdichtingen, doorlaten en aansluitmogelijkheden.
Materialen
Body RVS 1.4305
Schuifhuls RVS 1.4305
Body klep RVS 1.4305
Klep RVS 1.4305
Plug RVS 1.4305
Vering RVS 1.4310
Borgring RVS 1.4310
Lagers RVS 1.4034
Afdichtingen FKM (FFKM en EPDM op aanvraag beschikbaar)
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
Werktemperatuur -20 °C - +200 °C (afhankelijk van medium)
Doorlaat  DN 9
Schroefdraad ISO 228/DIN 13/DIN 158
Bediening Schuifbediening
Media Lucht, water en olie
Schuifbediening
Koppelen
Steek de insteeknippel in de snelkoppeling.
Ontkoppelen
Schuif de huls van de koppeling naar achteren en haal de insteeknippel er uit.
Afmetingen
Artikelcode Aansluiting L SW D L1 DS Gewicht
ESHE13SL 13 mm 39,5 16 25 14 13 25
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm