Artikelnummer: ESHE13TL-90
SS303 HAS-KOP 90° DN9 13MM Z.KLEP
Downloads
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
Afmetingen
Artikelcode Aansluiting L D L1 DS Gewicht
ESHE13TL-90 13 mm 51 22 30 13 109
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm