Artikelnummer: ESHE13TLAB
SS303 HAS-KOP DN9 13MM SL M.KLEP
Downloads
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
Afmetingen
Artikelcode Aansluiting L D L1 DS Gewicht
ESHE13TLAB 13 mm 61,5 22 25 13 81
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm