Artikelnummer: ESHE150R
SS303 HAS-NIP DN9 14MM BUIS 150MM
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
Afmetingen
Artikelcode Aansluiting L SW L1 L2 DS Gewicht
ESHE150R 14 mm 150 15 12 14 13 109
Specificaties
  • Aansluiting
    Buis 150 mm