Artikelnummer: ESHM13TLAB
HAS-KOP DN6 13MM SLANG M. KLEP
Bestelhoeveelheid: 5 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
HAS-KOP DN6 13MM SLANG M. KLEP
Body Messing MS 58
Schuifhuls Messing MS 58
Body klep Messing MS 58
Klep Messing MS 58
Technische specificaties
Maximale werkdruk 15 bar
ESHM6TLAB 6 mm 53 17 22,5 9 40
ESHM9TLAB 9 mm 53 17 22,5 9 45
ESHM13TLAB 13 mm 53 17 25 9 54
Specificaties
  • Aansluiting
    13 mm