Let op: aangepaste levertijden rond Pinksteren
Wij zijn gesloten op 25 mei. Bestellingen deze dag worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden. Bestel op tijd om vertraging te voorkomen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Pinksteren gewenst!


Koppelen: steek de nippel in de koppeling.

Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
| Body | Messing MS 58 |
| Huls | Messing MS 58 |
| Body klep | Messing MS 58 |
| Klep | Messing MS 58 |
| Plug | Messing MS 58 |
| Vering | RVS 1.4310 |
| Borgring | RVS 1.4310 |
| Lagers | RVS 1.3541 |
| Afdichtingen | NBR |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| DN | 2.7 |
| Draad | ISO 228/DIN 13 |
| Flow | 155 l/min (6 bar bij ΔP 0,1 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Media | Lucht/overig |

| Artikelnummer | ∅ Slang | L | SW | L1 | Gewicht |
| ESMC34SQAB | 3x4 mm | 34 | 9 | 10 | 10 |
| ESMC3SQAB | 3x5 mm | 34 | 9 | 10 | 10 |
| ESMC4SQAB | 4x6 mm | 34 | 9 | 10 | 10 |