Let op: aangepaste levertijden rond Hemelvaart
In verband met Hemelvaart zijn wij gesloten op 14 en 15 mei. Bestellingen die in deze periode worden geplaatst, worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden.
Voorkom vertraging en bestel op tijd. Zo bent u verzekerd van tijdige levering en continuïteit in uw werkzaamheden.
Wij staan daarna weer klaar om u snel en vakkundig te bedienen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Hemelvaart gewenst!


Koppelen: steek de nippel in de koppeling.

Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
| Body | Messing MS 58 |
| Huls | Messing MS 58 |
| Body klep | Messing MS 58 |
| Klep | Messing MS 58 |
| Plug | Messing MS 58 |
| Vering | RVS 1.4310 |
| Borgring | RVS 1.4310 |
| Lagers | RVS 1.3541 |
| Afdichtingen | NBR |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| DN | 2.7 |
| Draad | ISO 228/DIN 13 |
| Flow | 165 l/min (6 bar bij ΔP 0,1 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Media | Lucht/overig |

Koppeling - nippel

| Artikelnummer | ∅ Slang | L | SW | L1 | L2 | SW1 | G | Gewicht |
| ESMC34SQSV | 3 x 4 mm | 38 | 12 | 17 | 10 | 11 | M 7 x 0,5 mm | 23 |
| ESMC35SQSV | 3 x 5 mm | 38 | 12 | 17 | 10 | 11 | M 7 x 0,5 mm | 23 |
| ESMC4SQSV | 4 x 6 mm | 38 | 12 | 17 | 10 | 12 | M 8 x 0,5 mm | 23 |