Let op: aangepaste levertijden rond Pinksteren
Wij zijn gesloten op 25 mei. Bestellingen deze dag worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden. Bestel op tijd om vertraging te voorkomen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Pinksteren gewenst!


Koppelen: steek de nippel in de koppeling.

Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
| Body | Messing MS 58 vernikkeld |
| Huls | Messing MS 58 vernikkeld |
| Body klep | Messing MS 58 vernikkeld |
| Klep | Messing MS 58 vernikkeld |
| Plug | Messing MS 58 vernikkeld |
| Vering | RVS 1.4310 |
| Borgring | RVS 1.4310 |
| Lagers | RVS 1.3541 |
| Afdichtingen | NBR |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| DN | 2.7 |
| Draad | ISO 228/DIN 13 |
| Flow | 155 l/min (6 bar bij ΔP 0,1 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Media | Lucht/overig |

Koppeling - nippel
Let op: deze koppelingen kunnen gebruikt worden met nippels DN 2.7 zonder klep. Echter, dubbelzijdige afsluiting nippels kunnen niet verbonden worden met de standaard DN 2.7 koppelingen.

Koppeling - nippel
Let op: deze koppelingen kunnen gebruikt worden met nippels DN 2.7 zonder klep. Echter, dubbelzijdige afsluiting nippels kunnen niet verbonden worden met de standaard DN 2.7 koppelingen.

| Artikelnummer | ∅ Slang | L | SW | L1 | L2 | L3 | SW1 | G | Gewicht |
| ESMCN3SSVAB | 3 mm | 53 | 12 | 13 | 17 | 10 | 11 | M7x0,5 | 16 |
| ESMCN4SSVAB | 4 mm | 53 | 12 | 13 | 17 | 10 | 11 | M7x0,5 | 16 |
| ESMCN5SSVAB | 5 mm | 53 | 12 | 13 | 17 | 10 | 12 | M8x0,5 | 16 |