Let op: aangepaste levertijden rond Hemelvaart
In verband met Hemelvaart zijn wij gesloten op 14 en 15 mei. Bestellingen die in deze periode worden geplaatst, worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden.
Voorkom vertraging en bestel op tijd. Zo bent u verzekerd van tijdige levering en continuïteit in uw werkzaamheden.
Wij staan daarna weer klaar om u snel en vakkundig te bedienen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Hemelvaart gewenst!


Koppelen: steek de insteeknippel in de koppeling.

Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
| Body | Messing MS 58 vernikkeld |
| Huis | Messing MS 58 vernikkeld |
| Body klep | Messing MS 58 vernikkeld |
| Klep | Messing MS 58 vernikkeld |
| Plug | Messing MS 58 vernikkeld |
| Vering | RVS 1.4310 |
| Borgring | RVS 1.4310 |
| Lagers | RVS 1.3541 |
| Afdichtingen | NBR (FKM en EPDM op aanvraag beschikbaar) |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| DN | 5 |
| Draad | ISO 228/DIN 13 |
| Flow | 510 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Media | Lucht/overig |

Koppeling - nippel
Bij deze uitvoering is alleen de koppeling voorzien van een klep (single shut-off). De insteeknippel heeft een full flow functie, dus heeft deze geen klep. Bij nog aanwezige druk aan de zijde van de insteeknippel kan de nippel bij het ontkoppelen losschieten (niet conform ARBO).

| Artikelnummer | Slang | L | D | L1 | Gewicht |
| ESMN4T | 4 mm | 46 | 16 | 17 | 27 |
| ESMN5T | 5 mm | 46 | 16 | 17 | 27 |
| ESMN6T | 6 mm | 46 | 16 | 17 | 27 |
| ESMN8T | 8 mm | 46 | 16 | 17 | 29 |
| ESMN9T | 9 mm | 46 | 16 | 17 | 29 |