Artikelnummer: ESIGE10S
RVS EURO-NIPP. DN10 10MM SL
Downloads
Gerelateerde producten
RVS EURO-NIPP. DN10 10MM SL
Algemene specificaties
  • Alternatief voor Parker|Rectus 27/41/1700 en Cejn 410
  • Met één hand te bedienen
  • Messing MS 58 vernikkeld
  • De schuifhuls beschermt de body van de koppeling tegen vuil
  • Geschikt voor persluchttoepassingen vanaf 0,8 bar vacuüm. Neem voor het gebruik met andere media contact op met één van onze technisch adviseurs.
Materialen
Body RVS 1.4305 (303)
Body klep RVS 1.4305 (303)
Klep RVS 1.4305 (303)
Schuifhuls RVS 1.4305 (303)
Insteeknippel RVS 1.4305 (303)
Veren RVS 1.4310
Afdichtingen FKM (EPDM en FFKM op aanvraag beschikbaar)
Lagers RVS 1.4034
Enkelzijdig afgesloten
Industriële snelkoppeling
Technische specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Werktemperatuur -20 °C - +100 °C
Doorlaat DN 10
Schroefdraad ISO 228/DIN EN 10226
Flow 3.200 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Dimensies
Industriële snelkoppeling
Artikelnummer Slagndiameter L D L1 L2 Gewicht
ESIGE9S 9 mm 48 15 25 21 24
ESIGE10S 10 mm 48 15 25 21 24