Artikelnummer: ESIGE13S
RVS EURO-NIPP. DN10 13MM SL
Gerelateerde producten
RVS EURO-NIPP. DN10 13MM SL
  • Geschikt voor persluchttoepassingen vanaf 0,8 bar vacuüm. Neem voor het gebruik met andere media contact op met één van onze technisch adviseurs.
Lagers RVS 1.4034
Enkelzijdig afgesloten
Industriële snelkoppeling
Technische specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Schroefdraad ISO 228/DIN EN 10226
Flow 3.200 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Industriële snelkoppeling
Artikelnummer Slagndiameter L D L1 L2 Gewicht
ESIGE9S 9 mm 48 15 25 21 24