Artikelnummer: ESIGE13SAB
RVS EURO-NIPP. KLEP DN10 13MM SL
Gerelateerde producten
  • Geschikt voor persluchttoepassingen vanaf 0,8 bar vacuüm. Neem voor het gebruik met andere media contact op met één van onze technisch adviseurs.
Lagers RVS 1.4034
Dubbel afgesloten
Industriële snelkoppeling
Technische specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Schroefdraad ISO 228/DIN EN 10226
Flow 1.070 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Industriële snelkoppeling
Artikelnummer Slagndiameter L SW L1 L2 Gewicht
ESIGE9SAB 9 mm 74,5 24 25 21 89