Let op: aangepaste levertijden rond Hemelvaart
In verband met Hemelvaart zijn wij gesloten op 14 en 15 mei. Bestellingen die in deze periode worden geplaatst, worden vanaf de eerstvolgende werkdag verwerkt en verzonden.
Voorkom vertraging en bestel op tijd. Zo bent u verzekerd van tijdige levering en continuïteit in uw werkzaamheden.
Wij staan daarna weer klaar om u snel en vakkundig te bedienen. Bedankt voor uw begrip en een prettige Hemelvaart gewenst!


Koppelen: steek de insteeknippel in de koppeling.

Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
| Body | Messing MS 58 |
| Huis | Messing MS 58 |
| Body klep | Messing MS 58 |
| Klep | Messing MS 58 |
| Plug | Messing MS 58 |
| Vering | RVS 1.4310 |
| Borgring | RVS 1.4310 |
| Lagers | RVS 1.3541 |
| Afdichtingen | NBR (FKM en EPDM op aanvraag beschikbaar) |
| Maximale werkdruk | 35 bar |
| Werktemperatuur | -20 °C - +100 °C |
| DN | 5 |
| Draad | ISO 228/DIN 13 |
| Flow | 330 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,1 bar) |
| Bediening | Schuifbediening |
| Media | Lucht/overig |

Koppeling - nippel
Bij deze uitvoering is zowel de koppeling als de insteeknippel voorzien van een klep (double shut-off). Dit voorkomt dat er bij ontkoppeling media lekt. Bovendien blijft de druk altijd op peil.
Deze koppelingen kunt u ook gebruiken in combinatie met insteeknippels DN 5 zonder klep. Echter, u kunt onderstaande insteeknippels niet combineren met koppelingen DN 5 zonder klep.

| Artikelnummer | Slang | L | SW | D | L1 | Gewicht |
| ESM4TAB | 4 mm | 46 | 14 | 16 | 17 | 27 |
| ESM5TAB | 5 mm | 46 | 14 | 16 | 17 | 27 |
| ESM6TAB | 6 mm | 46 | 14 | 16 | 17 | 27 |
| ESM8TAB | 8 mm | 46 | 14 | 16 | 17 | 29 |
| ESM9TAB | 9 mm | 46 | 14 | 16 | 17 | 29 |