Artikelnummer: ESMN35TQF
MINI KOPPELING DN5 OSK 3/5 MM AK MV
Bestelhoeveelheid: 10 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
  • Geschikt voor perslucht, water en vacuüm tot 0,8 bar
Materialen
Body Messing MS 58 vernikkeld
Huis Messing MS 58 vernikkeld
Body klep Messing MS 58 vernikkeld
Klep Messing MS 58 vernikkeld
Plug Messing MS 58 vernikkeld
Specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Draad ISO 228/DIN 13
Flow 510 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Enkelzijdige afsluiting
Single shut-off
Afmetingen
Artikelnummer Slang L D L1 SW1 Gewicht
ESMN35TQF 3x5 mm 100 14 16 11 35
ESMN4TQF 4x6 mm 120 14 16 12 39
ESMN6TQF 6x8 mm 130 14 16 14 44
Specificaties
  • Aansluiting
    3x5 mm