Artikelnummer: ESM35TQF
MINI KOPPELING DN5 OSK 3/5 MM AK
Bestelhoeveelheid: 10 stuks
Downloads
Gerelateerde producten
Algemene specificaties
  • Met één hand te bedienen
  • Alternatief voor Parker/Rectus 21
  • De schuifhuls beschermt de body van de koppeling tegen vuil
  • Geschikt voor perslucht, water en vacuüm tot 0,8 bar
Schuifbediening
Quick connect 1
Quick connect 2
Koppelen: steek de insteeknippel in de koppeling.
Quick connect 3
Ontkoppelen: Schuif de huls van de koppeling naar achteren.
Materialen
Body Messing MS 58
Huis Messing MS 58
Body klep Messing MS 58
Klep Messing MS 58
Plug Messing MS 58
Vering RVS 1.4310
Borgring RVS 1.4310
Lagers RVS 1.3541
Afdichtingen NBR (FKM en EPDM op aanvraag beschikbaar)
Specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Werktemperatuur -20 °C - +100 °C
DN 5
Draad ISO 228/DIN 13
Flow 510 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Enkelzijdige afsluiting
Single shut-off
Koppeling - nippel
Dimensies
Afmetingen
Artikelnummer Slang L D L1 SW1 Gewicht
ESM35TQF 3x5 mm 100 14 16 11 35
ESM4TQF 4x6 mm 120 14 16 12 39
ESM6TQF 6x8 mm 130 14 16 14 44
Specificaties
  • Aansluiting
    3x5 mm