Artikelnummer: ESM35TQFO
MINI KOPP. OPEN DN5 OSK 3/5 MM AK
Downloads
Gerelateerde producten
  • Geschikt voor perslucht, water en vacuüm tot 0,8 bar
Materialen
Body Messing MS 58
Huis Messing MS 58
Body klep Messing MS 58
Klep Messing MS 58
Plug Messing MS 58
Specificaties
Maximale werkdruk 35 bar
Draad ISO 228/DIN 13
Flow 620 l/min (bij 6 bar met ΔP 0,5 bar)
Bediening Schuifbediening
Media Lucht/overig
Open verbinding
Straight through
Afmetingen
Artikelnummer Slang L SW D SW1 Gewicht
ESM35TQFO 3x5 mm 120 14 16 12 39
ESM4TQFO 4x6 mm 120 14 16 12 39
ESM6TQFO 6x8 mm 130 14 16 14 44
Specificaties
  • Aansluiting
    3x5 mm